Team Assignments

2018/2019 HVSP Team Assignments
Team A1 Team B1
Anni Toth – Supervisor Paid Thomas Eshleman – Supervisor Paid
Christian Daehler Thurs Eric Greve Fri
Hank Beebe Thurs Denny Koss Thurs
Bruce Anderson + 2 hours Karen Davis  Aux
Tennille Simonson + 2 hours Bob Ruzewski Thurs
Don Zuch Thurs Vicki Walker Wed
Marcel Denard Fri David Greve Fri
Steve Gough Fri Tina Towsley Thurs
Rich Joyce Fri Ken Byron                             Fri

Mary Ann Vermessen           Wed

Steve Gonzalez

Ridge Walker  Fri
Team A2 Team B2
Peter Buss – Supervisor Paid Doug Stercho – Supervisor Paid
Eric Dadey Paid Gary Hepler Fri
John Cleary Fri Barb Gaus Wed
Lara Rimmel + 2 hours Chris Lindberg Wed
Rich Gardner + 2 hours Paul Bush Thurs
Lisa Buss Paid Connie Wolff Paid
Chris Burtner Thurs Don Paxton Thurs
Tom Vandenbosche Wed Ginger Hepler Fri
Chris Boucher

DENNIS CARROLL

Fri

 

Craig Knupp

Rob Berner             + 2 hours

Wed

 

Team A3 Team B3
John Toth – Supervisor Paid Bart Gabler – Supervisor Paid
Matte Zeleznik + 2 hours Terry Mikula Thurs
Jerry Opalinski + 2 hours Karen Lukas Thurs
Ron Eshleman + 2 hours Pete Froelke Thurs
Tony Zeleznik + 2 hours John Nakich Wed
John Houston Fri Judi Athey Thurs
Steve Sutch Wed Dave Dorn Fri
Marty Silverman Fri Hallie Zeleznik Thurs
Sarah Jane Wike Paid Chip Meyer Wed
Rick Etling

Bill Martyak

Deb Klinefelter

The Others Weeknight Only
(must complete twelve 8 hour shifts) Same weeknight every week
Walt Stoy Bob Enos Wed
Jonathan Dalbey Becky Fidler Wed
Ginny Wood
Vic Bayani
Mike Wallace
Mario Panucci
Revised 10/01/18

 

FILL IN SHIFTS

12/31/2017 PM 1 CHRIS BOUCHER
2 CONNIE WOLFF
1/7/2018 AM 1 BARB GAUS
2 CHRIS LINDBERG
1/21/2018 PM 1 ROB BERNER
2 CONNIE WOLFF
1/28/2018 AM 1 JERRY OPALINSKI
2 TERRY MIKULA
2/11/2018 PM 1 THOMAS ESHELMAN
2 GINNY WOOD
2/18/2018 AM 1 DENNY MATUSZAK
2 JOHN HOUSTON
3/4/2018 PM 1 GARY HEPLER
2 GINGER HEPLER
3/11/2018 AM 1 SCOTT / MARIAN DAVIS
2 RIDGE WALKER
3/25/2018 PM 1 CRAIG KNUPP
2 DON ZUCH
4/1/2018 AM 1 KAREN LUKAS
2 ANNE SORRENTINO